Новости 15 мая 2016

Це медичне устаткування значно покращить якість надання медичної допомоги — Богданцев

Сучасна проблема недообладнання районних та сільських медичних закладів стоїть досить гостро. Частина техніки уже не відповідає сучасним нормам, замінити її на нову коштує дорого… Проте не дивлячись на ряд проблем з технікою, що час від часу виникають у медичній сфері, наш район нещодавно поповнився новим медобладнанням.

Єланецький район налічує 17 фельдшерсько-акушерських пунтків та 3 амбулаторії ЗПСМ. Завдяки зусиллям районної влади було виділено кошти на закупівлю необхідного медичного обладнання в Єланецьку та Возсіятську амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. Єланецька амбулаторія отримала 12-канальний електрокардіограф та інгалятор, а Возсіятська – 3-канальний електрокардіограф, сухо-жарову шафу та інгалятор на загальну суму 67 550 грн.

Вчулили нову техніку 12 травня ц.р. голова районної ради В.Богданцев та головний лікар ЦПМС В.Мачушенко у присутносні медичного персоналу амбулаторій.

 — Це необхідне медичне устаткування значно покращить якість надання кваліфікованої медичної допомоги районними спеціалістами, — зазначив Василь Богданев.

2 Комментариев

 1. Вопросы есть

  17.05.2016 at 18:00

  Медицины в районе нет! Это факт!

 2. Чеснок

  18.05.2016 at 21:19

  Мозгов у тебя нет.
  Медицина это кадры и аппаратура.
  Завлекайте молодежь и покупайте оборудование, и может у вас появится шанс выжить…
  Правильной дорогой идете товарищи)))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top