Новости 25 октября 2019

Кормишкін заявив, що «зацікавлена» депутат залякує людей через ОТГ на Єланеччині

Голова обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін звернувся на своїй сторінці у соціальній мережі до деяких своїх колег-депутатів, які активізували свою роботу по процесу децентралізації в Єланецькому районі. Зокрема, залякують жителів.

«На жаль, сьогодні мені стало відомо, що деякі «зацікавлені» депутати обласної ради організовують агітаційні програми по селам Єланецького району. Люди жаліються, що їх залякують, щоб вони в свою чергу підтримували ідеї зацікавлених осіб щодо об’єднання. І якщо на сьогодні має місце факт залякування людей, їм потрібно звертатися до правоохоронних органів. Проблема в тому, що ініціатори провокацій бачать тільки свій власний інтерес, забуваючи про логічну, географічну та економічну сторону цього питання, та найголовніше, всі вони забувають про людей…», — висловив обурення Кормишкін.

Також Юрій Кормишкін наголосив, що буде відстоювати інтереси Калинівської ОТГ в районі як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

«В Єланецькому районі на сьогодні діє Калинівська громада, що включає в себе села Кам’янку, Маложенівку, Богданівку, Веселий Поділ, Водяне, Уральське та Новоолександрівку – громада самодостатня, здатна самостійно себе утримувати з достатньою кількістю населення та територією, щоб існувати як “незалежна”, від інших громад району, одиниця. На сесії я особисто буду голосувати за це», — наголосив Кормишкін.

Голова «Нашого краю» зауважив, що як громадянин та свідомий житель Миколаївської області, не має права залишитися осторонь «нездорової» ситуації, яка зараз склалася в районі навколо процесів децентралізації.

«Та прошу “зацікавлених” обласних депутатів схаменутися, відкинути свої власні інтереси та подумати про людей. Крім того додам, що я в першу чергу зацікавлений тільки у тому, щоб у наших людей, на нашій рідній Батьківщині все було добре. І роблю для цього все можливе в межах своїх повноважень, як депутат обласної ради, що працює на громадських засадах, і як бізнесмен, що сумлінно сплачує податки», — закликав голова фракції «Наш край» в обласній раді.

Нагадаємо, що з початку децентралізції на Єланеччині створили лише одну ОТГ — Калинівську.

Ще минулого року на сесії Єланецької райради депутати та селищні голови влаштували гарячі дискусії щодо об’єднання. Потім голова Єланецької селищної ради Любов Баденко ініціювала обговорення щодо об’єднання в одну ОТГ району. Але з того часу відбулося лише об’єднання Калинівки та Маложенівки в Калинівську ОТГ.

Восени цього року стало відомо, що у Миколаївської ОДА свої плани щодо ОТГ: приєднання до Калинівської ОТГ с. Водяно-Лорине, Малоукраїнка та Новосафронівка Новоодеського району. А в Єланецьку ОТГ об’єднати Єланецьку селищну раду, Великосербулівську, Великосолонівську, Возсіятську, Малодворянську, Нововасилівську, Ольгопільську, Ясногородську.

Натомість, жителі заявили, що хочуть об’єднати села Возсіятське, Водяно-Лорине, Ольгопіль, Малодворянка, Нововасилівка та Новомиколаївка Новобузького району з центром у Возсіятському.

Остаточне рішення облрада ще не ухвалила. Вже після засідання голова Єланецької селищної ради ініціювала добровільне об’єднання громад району, крім Калиніської, в одну ОТГ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top