Новости 15 мая 2016

Ветеран Великої Вітчизняної війни Голуб Петро Єгорович відзначив свій 100-річний ювілей

12 травня 2016 року ветеран Великої Вітчизняної війни Голуб Петро Єгорович відзначив свій 100-річний ювілей.

Петро Єгорович народився в далекому 1916 році на Кіровоградщині в багатодітній сім’ї. Дитинство ветерана пройшло тяжко, оскільки замість навчання потрібно було допомагати батькам.

В 1937 році його призвали до лав Радянської Армії. Служив у Кам’янець-Подільському. А потім, сповна молодий воїн пізнав страхіття кровопролитної, голодної та холодної Фінської війни, після якої повернувся до рідного села. Але вже в 1941 році, з початком Великої Вітчизняної війни, Петра Єгоровича мобілізували до діючої армії. Разом із 564 стрілецьким полком звільняв землі Безсарабії, Румунії, Угорщини та рідної неньки України. За бойові подвиги Петро Єгорович має медаль «За перемогу над Німеччиною» та багато інших ювілейних медалей.

На сьогоднійшній день Петро Єгорович єдиний ветеран в Єланецькому районі, який зустрів свій сотий день народження, за плечима якого пережиті лихоліття війни й голодомори, водночас – неабиякий досвід, життєва мудрість, пам’ять про ціле століття. Побажаємо ветерану міцного здоров’я, довголіття, добробуту та мирного неба.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top