Горячее 29 октября 2019

У Єланці кілька місяців не працює дитсадок «Ромашка» — у селищній раді не назвали строки закінчення ремонту

У дитсадку «Ромашка» у Єланці досі не завершили ремонтні роботи. Через це дітей вимушені водити до інших навчальних закладів, куди не завжди зручно добиратися. Крім того, їхньому навчанню вихователі не завжди приділяють достаню увагу. Про це «Єланецьким новинам» розповіли батьки вихованців.

Зауважимо, що є лише рішення виконкому Єланецької селищної ради від 5 липня, яким призупинено роботу ДНЗ №1 „Ромашка“ з 15 липня по 15 серпня 2019. У цьому рішенні йдеться про те, що батькам мають запропонувати можливість тимчасового переведення дітей до ДНЗ №2 «Зірочка» та ДНЗ №4 «Малятко».

Рішення про продовження процесу ремонту та призупинення роботи дитсадку далі немає. Але фактично дитсадок на сьогодні не працює. Батьки вихованців зазначають, що в інші навчальні незручно водити дітей. Для інших двох дитсадків навантаження у 150 дітей додатково завелике. Наприклад, підготовці до школи належної уваги не приділяють.

«Єланецькі новини» зв’язалися з головою селищної ради Любов’ю Баденко. У телефонній розмові вона підтвердила, що дитсадок не працює через капітальний ремонт. Проте не зазначила, скільки ще він триватиме.

«Не готова сказати. Існують моменти. Моменти матеріальні… всілякі», — прокоментувала голова селищної ради.

Крім того, на питання чи виділяла селищна рада кошти і проводився тендер Баденко сказала, що надасть відповідь письмово на журналістський запит.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top