Новости 24 октября 2019

На трасі Н-14 у Возсіятському вкладають шар поліетилену [ФОТО]

На автомобільній дорозі Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв», яку зараз ремонтують у Возсіятському, використивують поліетилен. Про це повідомляє Служба автодоріг у «Фейсбуці».

Як зазначається, підрядні організації ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ШБ»Альтком» будуюють дорогу з цементобетонним покриттям згідно з державними будівельними нормами і правилами та визначеними технологіями. Так, за технологією при будівництві використовується поліетилен, який запобігатиме проникненню вологи, виконує захисну функцію для пісного бетону.

«Це дасть змогу шарам дорожнього одягу працювати окремо без руйнування», — йдеться в повідомленні.

Хід робіт контролюють інженерно-технічні працівники та фахівці лабораторії служби, а також спеціалісти ДП «Дорожній контроль якості».

«Єланецькі новини» вже повідомляли, що на час ремонту об’їзду в Єланецькому районі не передбачили. Зокрема під час дощів проїхати по інших дорогах неможливо.

Про це пишуть жителі і в коментарях до допису САД.

«А як ви думаєте, як можна їхати через Возсіятське? Дороги до моста, як і самого мосту немає, зараз підуть дощі, і по полю не об’їхати. Як наприклад в Нову Одесу проїхати в негоду? Чому не продумані об’їзні маршрути?», — написав Андрій Григор’єв.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top