Новости 18 октября 2019

Єланчанин поплатився штрафом за те, що забороняв колишній дружині користуватися електричними та газовими приладами

Єланецький районний суд притягнув до адміністративної відповідальності чоловіка, який працює в Єланецькому МРГ. Він вчинив домашнє насильство, а саме забороняв користуватися газовими та електроприладами колишній дружині. Про це йдеться в постанові райсуду.

Зазначається, що 8 серпня о 6:20 чоловік вчинив економічне домашнє насильство в сім’ї у відношенні своєї колишньої дружини. Він заборонив останній користуватися електричними та газовими приладами, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

В судовому засіданні винним себе не визнав. Потерпіла пояснила, що у той день її колишній чоловік забороняв та створював їй перешкоди в користуванні електричними та газовими приладами, а саме неодноразово вимикав електричний рубильник та перекривав постачання газу. Внаслідок цього вона не змогла приготувати сніданок для себе та для синів. Після цього вона зателефонувала до Єланецького відділення поліції. Крім того, суду повідомила, що чоловік проятгом тривалого часу вчиняв домашнє насильство у відношенні неї, ображав її нецензурними словами. На даний час вона разом з дітьми залишила місце свого проживання та переїхала до іншого будинку.

Суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП, і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн. Стягнути з чоловіка на користь держави судовий збір в розмірі 384 грн 20 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top