Новости 08 октября 2019

У Єланці уклали угоду з фермерським господарством на утримання лісосмуг

Єланецька селищна рада доручила селищному голові Любові Баденко укласти договір з фермерським господарством Михайла Лунгу на утримання, охорону та відтворення полезахисних лісових смуг. Рішення було ухвалено ще 10 вересня, але опубліковано на сайті ради пізніше. 

Згідно з угодою, підрядник має не допускати на полезахисній лісовій смузі незаконних рубок та інших порушень лісового законодавства, аварій та інших подій, що погіршують стан смуги. У випадку виявлення таких випадків протягом доби письмово повідомляти правоохоронні органи та селищну раду, вживаючи негайних заходів щодо встановлення лісопорушників або усунення негативних наслідків порушень.

Крім того, не допускати засмічення та забруднення полезахисної лісової смуги відходами, забезпечувати підтримання належного санітарного стану ділянки, а також прилеглої до неї території. Видалену в результаті санітарної розчистки полезахисної лісової смуги деревину завозити безкоштовно пільговій категорії населення селищної ради згідно затвердженого рішенням виконкому списку.

В опублікованому рішені не вказано, на скільки укладається угода.

Нагадаємо, що 2017 року Єланецька селищна рада закріпила за собою полезахисні лісосмуги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top