Новости 03 октября 2019

На Єланеччині водій, який на «зустрічці» в’їхав в AUDI, має сплатити близько 300 грн штрафу

Чоловіка, який влаштував ДТП біля Велідарівки у липні, визнали винним. Він має сплатити 340 грн штрафу та 384 грн судового збору. Про це йдеться в постанові Єланецького райсуду.

Як зазначається, суд розглянув матеріали поліції про притягнення до адмінвідповідальності чоловіка, який працює оператором в відділенні «Нової пошти»  Єланці за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна».

20 липня о 19:00 чоловік на дорозі «Єланець — Велідарівка» керував автомобілем ВАЗ 21063 та, виконуючи поворот праворуч, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем AUDI-80, який рухався назустріч. В результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 124 КУпАП.

В судові засідання чоловік не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про слухання справи. Захисником було надано заяву, в якій зазначено, що водій винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, визнає та просить розглянути дану справу без його участі.

Суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адмінправопорушення і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. Крім того, він має сплатити 384 грн судового збору.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top