Горячее 01 октября 2019

У селищній ради заявили, що Братолюбівка та Велідарівка виступають за об’єднання всіх сільрад району в одну ОТГ [ФОТО]

Єланецький селищний голова Любов Баденко ініціювала добровільне об’єднання громад району, крім Калинівської ОТГ. Відбулися громадські слухання у мікрорайонах селища та в селах Братолюбівка, Велідарівка. Про це повідомляється на сайті селищної ради.

Зазначається, що мешканці громади, які взяли участь в зборах, висловилися «однозначно за об’єднання в одну територіальну громаду всіх сільських рад району з адміністративним центром в смт Єланець».

«Письмових заяв, пропозицій, зауважень по даному питанню до селищної ради не надходило. Питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи буде винесено на чергову сорок четверту сесію сьомого скликання, яка запланована на 01.10.2019 року», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що зараз Миколаївська ОДА подає пропозиції приєднання до Калинівської ОТГ с. Водяно-Лорине, Малоукраїнка та Новосафронівка Новоодеського району. А в Єланецьку ОТГ об’єднати Єланецьку селищну раду, Велкосербулівську, Великосолонівську, Возсіятську, Малодворянську, Нововасилівську, Ольгопільську, Ясногородську.

Натомість у Возсіятському зібралися також утворити ОТГ, куди увійдуть Возсіятське, Водяно-Лорине, Ольгопіль, Малодворянка, Нововасилівка та Новомиколаївка Новобузького району.

Миколаївська обласна рада поки не ухвалила жодного рішення по ОТГ: питання мають обговорити на сесії 10 жовтня.

Варто додати, що ще минулого року на сесії Єланецької райради депутати та селищні голови влаштували гарячі дискусії щодо об’єднання. Потім Баденко ініціювала обговорення щодо об’єднання в одну ОТГ району. Але з того часу відбулося лише об’єднання Калинівки та Маложенівки в Калинівську ОТГ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top