Горячее 20 сентября 2019

Єланеччина отримала нову «швидку», яку придбали майже за 1,7 млн грн

Сьогодні, 20 вересня, Єланецька центральна районна лікарня отримала новий спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги Citroen Jumper, тип А2. Про це повідомляється на сторінці РДА у «Фейсбуці».

Нагадаємо, що ЦРЛ оголосила тендер. Очікувана вартість становила 1 924 580 грн. За даними системи «Прозорро», пропозиції подали три компанії. ТОВ «Автоспецпром» понизило ставку до 1 679 500 грн, ТОВ «Бріорсон моторс» — до 1 680 000 грн, ТОВ ДАУЦ — до 1 924 580 грн.

Договір уклали з «Автоспецпромом» на суму 1 679 500 грн.

Придбали «швидку» за співфінансуванням: 1 275 740 грн – за рахунок субвенції з державного бюджету, 392 000 грн – за рахунок залишку медичної субвенції з державного бюджету, 11 760 грн. – співфінансування з районного бюджету.

«Конструкція автомобіля забезпечує зручну та надійну фіксацію і установку нош для хворих і потерпілих, розміщення необхідного спеціального медичного обладнання, медикаментів, зручність входу і виходу, розміщення медичного персоналу, вільний доступ до хворих і потерпілих під час руху, високу швидкість і плавність руху автомобіля, освітленння і кондиціювання повітря. У сучасній швидкій є все необхідне обладнання: електрокардіограф, дефібрилятор, монітор та дихальні апарати, а також прилади для вимірювання кисню в крові, глюкометр, різні допоміжні засоби та транспортні комплекти. Завдяки отриманому автомобілю медики зможуть надавати допомогу хворим більш оперативно та якісно», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top