Новости 19 сентября 2019

Футболісти з Єланця вийшли в фінал Кубку АПК

Минулими вихідними, 15 вересня, в смт Веселинове відбулася друга зустріч ½ фіналу Кубка АПК пам’яті Ю.Маврокордато. З самого початку гри єланчани захопили ініціативу і розпочали атаки  на ворота веселинівської команди. Про це повідомояє прес-служба райради.

В одній із атак Р.Дум’як забив перший м’яч в ворота господарів, через декілька хвилин Д.Кухаренко подвоїв рахунок. Згодом М.Райко забив третій м’яч у ворота веселинівців, а в кінці першого тайму Д.Кухаренко зробив рахунок 4:0 на користь єланецької команди. Перший тайм завершився з рахунком 4:0 на користь Єланця.

Другий тайм розпочався з атак господарів, які на початку другого тайму забили  м’яч у ворота гостей. Єланецькі футболісти після пропущеного м’яча посилили натиск на ворота господарів, і Д.Кухаренко забив п’ятий м’яч у ворота веселинівців. Під кінець гри Р.Дум’як забив шостий м’яч, а на останніх хвилинах гри веселинівці забили другий м’яч єланчанам.

Гра завершилась з рахунком 6:2 на користь Єланця. Футболісти вийшли у фінал, де 21 вересня об 11 годині в м. Миколаїв, на штучному полі Центрального міського стадіону зустрінуться з командою Баштанки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top