Главное 17 сентября 2019

Досудове розслідування ДТП з двома вантажівками на трасі Н-14 на Єланеччині майже за рік ще не завершили

Розслідування ДТП, яка сталася у жовтні минулого року на трасі Н-14, досі не завершено. Адвокат намагався у суді повернути один из арештованих «КамАЗів» учасників аварії та довести бездіяльність слідчих поліції. Проте суд відмовив у задоволенні скарги. Про це йдеться в ухвалі Єланецького райсуду.

Нагадаємо, 10 жовтня 2018 року на трасі Н-14 поблизу Ольгополя зіткнулися два «КамАЗи», які рухалися у зустрічному напрямку. Один з водіїв отримав травми.

Адвокат подав скаргу на бездіяльність слідчого Єланецького відділення поліції. 23 жотвня 2018 року ухвалою слідчого судді Єланецького райсуду накладено арешт та вилучено на одну з вантажівок. Проте на сьогодні досудове розслідування не завершено. Адвокат вважає, що слідство проводиться невиправдано тривалий час, а слідчий та прокурор зволікають з проведенням слідчих дій.

Тому захисник просив визнати бездіяльність слідчого підрозділу Єланецького відділення поліції та повернути «КамАЗ» власнику. У судовому засіданні прокурор заперечила проти задоволення скарги.

Суд зазначив, що вилучена вантажівка з причепом є речовим доказом та поки не підлягає поверненню. А в діях слідчих не знайшов бездіяльності. Тому адвокату відмовили у задоволенні скарги.

Ще за однією ухвалою суду адвокату відмовили зняти арешт з вантажвіки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top