Новости 11 сентября 2019

На Єланеччині знайшли лисицю, хвору на трихінельоз

Станом на 1 вересня на території Миколаївської області зареєстровано неблагополучні пункти щодо заразних хвороб тварин. Серед них є і село на Єланеччині. Про це повідомляє управління Держпродспоживслужби в області.

Так, трихінельоз лисиці зафіксовано на території мисливських угідь ПОГ «Єланецьке МРГ» Возсіятської сільради. Таку ж хворбу — у Казанківському районі, Олександрівці Вознесенського, Куцурубській ОТГ Очаківського району.

У Первомайському районі також зафіксували африканську чуму свиней, сказ шакалу — на Кінбурні, сказ кота — у Доманівці, сказ великої рогатої худоби — у Вознесенському районі, рейкоз ВРХ — у Первомайському районі, нематоз бджіл — в м. Очаків, с. Дмитрівка, с. Куцуруб, с. Чорноморка, с. Рівне, с. Кателине Очаківського району. Трихінельоз вовка — у Веселинівському, трихінельоз собаки — у Доманівському районі.

Довідка: Трихінельоз  — біогельмінтоз, який спричинюють гельмінти — різні види роду Trichinella[1], характеризується гострим перебігом, гарячкою, мінливими набряками, особливо обличчя, міалгіями і вираженими алергічними проявами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top