Новости 04 сентября 2019

У Миколаївській облраді пропонують уряду визнати стан траси Н-14 катастрофічним

Наступного тижня має відбутися позачергова сесія Миколаївської облради. На засідання голова облради Вікторія Москаленко пропонує визнати стан доріг Миколаївщини катастрофічним, зокрема й траси Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв». Про це вона розповіла в ефірі програми «Добрий вечір» на «НІС-ТВ».

За її словами, на сесії мають звернутися до уряду, щоб його рішенням визнали стан траси Н-14 катастрофічним, а саме надзвичайним. У такому разі гроші на ремонт дороги можуть бути направлені без тендеру, а ремонт проходить за окремою процедурою. Попердній уряд цього не зробив.

«Ми хочемо зробити акцент на тому, що дороги, які поєднують обласні центри не можуть бути в такому жахливому стані. Дорога Н-14 за всіма критеріями та за всіма рейтингами визнана найгіршою. Після цього державна служба з надзвичайних ситуацій складає відповідний акт. Все проходить на рівні центрального органу влади, адже вони є власниками доріг. Нашим завданням є визначення порядку дій з центральним органом влади щодо того, аби визнати стан дороги критичним та провести ремонт за процедурою як для дороги, стан якої визнаний надзвичайним (критичним)»,- зазначила Москаленко.

Нагадаємо, що з 500 млн грн, виділених на ремонт траси Н-14 на цей рік, Миколаївщина освоїла лиеше 80 млн грн.

 

Вікторія Москаленко стосовно визнання стану доріг критичним

Вікторія Москаленко Богданцев Василь Олександр Бондар Михаил Талпа (Mihail Talpa) Анатолий Катрич Олександр Демчук Оксана Корсак (Oxana Korsak) Тетяна Шумська Елена Гудниченко (Elena Gudnichenko) Vitovski Visti Єланецька районна рада Баштанська об'єднана територіальна громада Новобузька районна державна адміністрація @Геннадий Рубский Иванова Надежда Василий Жосан Тахир Садридинов В ефірі 35-го каналу в програмі «Добрий вечір» Вікторія Москаленко зазначила, що основним акцентом 27-ї позачергової сесії має стати привернення уваги нового уряду до критичного стану доріг загальнодержавного значення, зокрема Н-11 та Н-14. Адже дороги загальнодержавного значення є обличчям не місцевої влади, а держави. «На сесії ми збираємось визнати стан доріг катастрофічним і звернутися до центрального органу влади для того щоб стан дороги Н-14 «Олександріка – Кропивницький – Миколаїв» був визнаний рішенням Уряду катастрофічним (надзвичайним)», — сказала Вікторія Москаленко. В такому разі гроші на ремонт дороги можуть бути направлені без тендеру, а ремонт проходить за окремою процедурою. Вікторія Москаленко зазначила, що подібна спроба вже мала місце бути, але попередній Уряд цього не зробив.«Ми хочемо зробити акцент на тому, що дороги, які поєднують обласні центри не можуть бути в такому жахливому стані. Дорога Н-14 за всіма критеріями та за всіма рейтингами визнана найгіршою. Після цього державна служба з надзвичайних ситуацій складає відповідний акт. Все проходить на рівні центрального органу влади, адже вони є власниками доріг. Нашим завданням є визначення порядку дій з центральним органом влади щодо того, аби визнати стан дороги критичним та провести ремонт за процедурою як для дороги, стан якої визнаний надзвичайним (критичним)»,- відмітила Вікторія Москаленко.Вікторія Москаленко Валерий Колесников Оксана Корсак Андрей Кротов Slavomir Novák Vladyslav Kryklii Олексій Гончарук

Posted by Миколаївська Обласна рада on 2019 m. rugsėjo 3 d., antradienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top