Новости 15 августа 2019

Другого поліцейського з Єланеччини, який фабрикував докази, взяли під варту

Як вже повідомлялось раніше, 1 серпня було повідомлено про підозру начальнику сектору кримінальної поліції Єланецького відділення поліції, який штучно створив докази обвинувачення особи в тяжкому злочині. Його взяли під варту, як і другого фігуранта справи. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Так, 7 серпня за узгодженням з процесуальним керівником прокуратури Миколаївської області слідчим теруправління Державного бюро розслідувань у Миколаєві було повідомлено про підозру ще одному працівнику поліції — начальнику сектору реагування патрульної поліції №4 Єланецького відділення поліції.

«Установлено, що зловмисник з метою покращення показників очолюваного ним підрозділу щодо розкриття злочинів, використовуючи своє службове становище, примусив невинну особу зізнатися у вчиненні кримінальних правопорушень, які фактично вона не скоювала. Крім цього, з метою штучного створення доказів обвинувачення особи в тяжкому злочині, працівник поліції особисто надав цій особі вогнепальну зброю, яку в подальшому в неї було вилучено», — повідомили у прокуратурі.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, поліцейському повідомлено про підозру у низці кримінальних правопорушень:
— ч.3 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, які спричинили тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, держаним інтересам);
— ч.2 ст.383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в тяжкому злочині із штучним створенням доказів обвинувачення);
— ч.1 ст.263 КК України (носіння, зберігання, придбання, передача вогнепальної зброї, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу).

Відповідно до рішення слідчого судді двом вказаним працівникам поліції обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top