Горячее 13 августа 2019

На трасі Н-14 на Єланеччині укріплять узбіччя, щоб облаштувати тимчасовий проїзд на час ремонту [ФОТО]

На трасі Н-14 на Єланеччині триває капітальний ремонт. У Службі автодоріг Миколаївської області розповіли, які саме види робіт проводять. Зокрема, переносять комунікації.

Нагадаємо, що ремонт проводять на ділянці від с.Возсіятське до с. Водяно-Лорине. Як зазначають у САД, підрядні організації виконують обсяг робіт з комплексного відновлення покриття дороги та інженерних споруд з врахуванням зростання інтенсивності руху та осьових навантажень до чинних нормативних вимог з урахуванням категорії дороги.

На окремих ділянках підрядники розібрали дорожній одяг на всю ширину, влаштували його розширення та дренуючий шар основи по всій ширині (проїзна частина та узбіччя), провели ремонт штучних споруд-подовження водопропускних труб (9шт.). Вони проводять також перенесення комунікацій та ремонт мосту у с. Водяно-Лорине.

«На сьогодні дорожниками виконуються такі роботи: влаштування основи дорожнього одягу із ЩПС-40, укріпленої цементом до марки ММ-60 по всій ширині; перенесення існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв’язку); ремонт штучної споруди — залізобетонного мосту у с.Водяно-Лорине -демонтаж існуючої монолітної плити, армування та влаштування монолітної плити, облицювання ремонтними розчинами елементів підпірних стін, забивання залізобетонних паль (6шт. на відкрилках), монтаж відкрилка із залізобетонних плит», — розповіли у САД.

В умовах капітального ремонту при постійному русі автотранспорту проектом передбачено укріплення узбіч з обох сторін на ширину 2,5 м з улаштуванням дорожнього одягу для забезпечення тимчасового проїзду на час ремонту.

Водіїв просять бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top