Новости 13 августа 2019

Кормишкін вважає, що в Калинівській ОТГ потрібно провести повну ревізію земель та переглянути ставку податку для наповнення бюджету

Під час другого пленарного засідання першої сесії Калинівської ОТГ Єланецького району, яке відбулось 12 серпня, обговорили перспективи наповнення бюджету громади. З нового року Калинівська ОТГ вступить у прямі відносини з державним бюджетом. А це не тільки надає можливість самим розпоряджатися надходженнями, але й зобов’язує з більшою відповідальністю ставитися до наповнення. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної організації партії «Наш край».

З приводу наповенння бюджету до присутніх звернувся депутат Миколаївської обласної ради, член виконкому Калинівської ОТГ, очільник «Нашого краю» в області Юрій Кормишкін.

«Саме від перших кроків у вашій роботі залежить наповнення бюджету і благополуччя громади. Потрібно призначити землевпорядника, який зробить повну ревізію земель, переглянути ставку земельного податку. Повірте, це дасть значне збільшення до бюджету. Ваші гроші зараз у прямому сенсі у вас під ногами, потрібно докласти небагато зусиль, щоб ваша земля стала приносити більше надходжень. І з цим зволікати не можна», — звернувся до присутніх Кормишкін.

За його словами, в цілому в країні, на жаль, зберігається тенденція тіньової роботи багатьох фермерів, які не платять податки. І тільки від політичної волі та грамотності керівництва громади залежить, чи зміниться ця ситуація у майбутньому.

«Новообрані ради і голови громад мають на місцях максимально консолідувати роботу, щоб надолужити час. І в новий бюджетний рік вступити з чітким розумінням стратегії розвитку громади. Запустити механізми, які дозволять максимально використовувати ресурси наповнення бюджету, контролювати податкові надходження та вивести недобросовісних підприємців з тіні», — наголосив голова обласної організації партії «Наш край».

Нагадаємо, що новостворені громади при вступі у нові міжбюджетні відносини отримують права міст обласного значення. Змінюються можливості, а відповідно, на голову громади, депутатів покладаються інші повноваження, надаються більші ресурси, а отже, покладається більша відповідальність.

Зазначимо, що група компаній «ПАЄК» та Юрій Кормишкін заплатили до бюджетів різних рівнів 191,7 млн гривень в 2018 році.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top