Горячее 02 августа 2019

Надав зброю та боєприпаси: начальник сектору Єланецького відділення поліції примусив невинного зізнатися у злочинах

У четвер, 1 серпня, за узгодженням з процесуальним керівником прокуратури Миколаївської області слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру начальнику сектору кримінальної поліції Єланецького відділення поліції, який штучно створив докази обвинувачення особи в тяжкому злочині. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Установлено, що зловмисник для покращення показників очолюваного ним підрозділу по розкриттю злочинів, використовуючи своє службове становище, примусив невинну особу зізнатися у вчиненні кримінальних правопорушень, які фактично вона не скоювала.

«Крім цього, з метою штучного створення доказів обвинувачення особи в тяжкому злочині, працівник поліції особисто надав цій особі вогнепальну зброю та бойові припаси, які в подальшому в неї було вилучено», — повідомили в прокуратури.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, поліцейському повідомлено про підозру у низці кримінальних правопорушень:
— ч.3 ст.365 КК України, а саме в перевищенні службових повноважень, тобто в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, які спричинили тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, держаним інтересам;
— ч.2 ст.383 КК України, а саме в завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в тяжкому злочині із штучним створенням доказів обвинувачення;
— ч.1 ст.263 КК України, а саме в носінні, зберіганні, придбанні, передачі вогнепальної зброї, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу.

Наразі вирішується питання про застосування до поліцейського запобіжного заходу, який забезпечить виконання підозрюваним покладених на нього законом процесуальних обов’язків.

Нагадаємо, що наприкінці липня минулого року погорів на хабарі начальник Єланецького відділення поліції Микола Стремілов, який вимагав хабар у фермера.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top