Новости 01 августа 2019

Двоє єланчан мріють створити школу, де навчатимуть збирати кубик Рубіка [ФОТО]

У Єланці минулого тижня у майстерні «Фантастичний світ кубика Рубіка» зібрала під відкритим небом «Каштанового кінозалу» зібралися шанувальники головоломки. Цього року кубику вже 45 років. Єланчани отримали майстер-клас, як його збирати. Про це повідомляється на сторінці Єланецької районної бібліотеки для дітей у «Фейсбуці».

Серед найзавзятіших «спідкуберів» Єланця називають Владислава Жоржу та Антона Гонту, Владислава Настенка та Данила Топчу, Максима Мокряка та Євгена Ковальчука, Романа Кузьменка, Валерію Гунько та Романа Захірова. На жаль, не всі мали можливість побувати на зустрічі. З юних початківців цієї гри були присутні Ярослав Настенко та Мар’я Слободніченко.

Владислав Жоржа продемонстрував своє уміння швидкісного складання кубика однією та двома руками. Розповів, що має досвід складання його під водою. Єланчани спробували зібрати головоломку.

«Владислав Жоржа та Антон Гонта створили свій сайт, а також мріють відкрити школу, де навчатимуть бажаючих оволодіти цією головоломкою. Районна бібліотека для дітей, долучаючись до популяризації кубика Рубика серед дітей Єланеччини, пропонує приміщення бібліотеки для цієї школи. Адже збирання кубика не тільки розвиває моторику рук, а й допомагає покращити мислення та логіку. І корисно. і весело», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top