Новости 25 июля 2019

Житель Єланеччини за крадіжку кукурудзи та 1000 грн відбувся умовним терміном

Житель Єланеччини ще в квітні викрав мішки з кукурудзою та 1000 грн. Проте обидві сторони дійшли згоди та примирилися. Чоловік відбувся умовним терміном. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

У минулому році чоловік був судимий за крадіжку та відбувся штрафом у 850 грн. Цьогоріч — у середині квітня — з підсобного приміщення він викрав два мішки кукурудзи загальною вагою 109 кг вартістю 545 грн. Крім того, 25 квітня у цієї ж людини вдома зловмисник помітив в шухляді столу 1000 грн. Гроші чоловік також викрав.

Під час досудового розслідування 31 травня потерпіла особа та обвинувачений уклали угоду про примирення. Чоловік визнав себе винним, відшкодував збитки та каявся. Сторони домовилися щодо призначення йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі, але зі звільненням від його відбування на іспитовий строк один рік.

Отже, суд затвердив угоду про примирення. Чоловіка визнали винним, присудили 2 роки позбавлення волі та звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном. Він має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання роботи або навчання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top