Новости 16 июля 2019

У Єланці КП «Еко лайт» виділили ділянку для будівництва сонячних батарей

Єланецька селищна рада затвердила проект землеустрою, яким відводитьс у постійне користування земельна ділянка у Єланці для розміщення сонячних батарей КП «ЕКО ЛАЙТ». Рішення було ухвалено 27 червня. Інформація опублікована на офційному сайті селищної ради.

КП «ЕКО ЛАЙТ» подало клопотання щодо надання в постійне користування земельної ділянки у Єланці та проекту землеустрою.

Селищна рада затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП. Площа ділянки — 1,4763 га.

Нагадаємо, 21 березня 2018 року селищна рада створила «Еко лайт» під будівництво сонячних батарей. За цей час підприємство встигло провести декілька тендерів. Це — закупівля автоцистерн для питної води, якими по суті користується «Єланецьводопостач», скасувати тендер на закупівлю сонячних панелей, та оголосити новий — на закупівлю фотоелектричних модулей та децентралізованих інверторів. 

Ще один тендер — виготовлення проектно-кошторисної документації  для сонячної електростанції. Провели його на дотендерну суму — 199 тис. грн минулого року.

Раніше повідомлялося, що селищна рада затвердила угоду на надання благодійної допомоги — 500 тис. грн — ТОВ «ГРІНЕН», яке побудувало сонячні панелі, Єланцю.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top