Новости 16 июля 2019

Жителя Єланеччини визнали винним у крадіжці, проте дали умовний термін

Єланецький районний суд визнав винним у крадіжці каністр з дизельним паливом, яку вчинив минулого року уродженець с. Возсіятське. Проте раніше судимий чоловік відбувся умовним терміном. Про це йдеться у вироку суду. 

Згідно з вироком суду, правопорушник є уродженцем Возсіятського, раніше судимим за умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, крадіжку, незаконне заволодіння транспортним засобом. За сукупністю його засудили до 6 років позбавлення воля, проте у 2015 році звільнили умовно-достроково на невідбутий строк 1 рік 10 місяців.

У суді довели, що 17 травня 2018 року чоловік викрав з гаражу 4 каністри з дизельним паливом загальним об’ємом 55 л. Цим він завдав власникові майнову школу у сумі 1402,50 грн. Під час засідання було встановлено, що збитки йому не відшкодували. Проте суд врахував під час вироку каяття.

«Згідно досудової доповіді на обвинуваченого інспектор Єланецького районного сектору з питань пробації встановив, що ймовірність вчинення обвинуваченим повторного кримінального правопорушення зводиться до високого рівня ризику та середнього рівня ризику для суспільства, в тому числі й для окремих осіб. А тому орган з питань пробації вважає, що виправлення обвинуваченого без ізоляції від суспільства можливе та не становить високої небезпеки для суспільства покарання у громаді можливе за умови здійснення нагляду та застосування соціально-виховних заходів, що необхідні для виправлення та запобігання вчиненню повторного кримінального правопорушення», — йдеться у вироку суду.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні крадіжки й призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, але згідно зі ст. 75 КК України звільнив його від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком три роки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top