Горячее 15 июля 2019

У Єланці депутати затвердили благодійну угоду з фірмою, що побудувала сонячні батареї: компанія виплатить 500 тис. грн

Єланецька селищна рада затвердила угоду про надання благодійної допомоги між селищною радою та ТОВ «ГРІНЕН» — одного із забудовників сонячних батарей. Сума досягає півмільйона гривень. Рішення було ухвалено на сесії 27 червня та опубліковано на офіційному сайті.

Селищна рада надала право селищному голові Любові Баденко підписати договір. Згідно угоди від 10 червня, «ГРІНЕН» передає селищній раді на добровільній, безповоротній та безоплатній основі благодійну допомогу. Договір діє до 31 грудня 2029 року з пролонгацією — підписанням додаткової угоди.

Зазначається, що компанія має надавати благодійну допомогу щорічно одноразово — 50 тис. грн. Але сторони прописали в договорі умову про два платежі, які охоплять період у 10 років.

«Сторони домовилися про те, що в 2019 році буде на користь Бенефіціара (селищної ради — ред.) буде перерахована сума в розмірі 500 000 грн, яка покриває відрахування за 10 років, до 31.12.2029 включно. Обсяг фінансування буде надаватися двома траншами: 250 000 грн буде перераховано на початок робіт, 250 000 грн буде перераховано після документального підтвердження початку робіт», — йдеться в договорі.

Крім того, селищна рада має звітувати про використання благодійної допомоги, в тому числі наданням фотографій, які свідчать про поліпшення, що «було здійснено внаслідок використання отриманих коштів».

«Перерахування у 2019 році буде здійснено виключно після підписання договору купівлі-продажу електричної енергії Благодійником з ДП «Енергоринок» та після початку відпуску електричної енергії в мережу», — зазначається в угоді.

Детальніше про конфлікт зі встановленням сонячних батарей можете прочитати тут.

1 Комментарий

  1. Люба ми тебе Любим

    16.07.2019 at 16:31

    Ще один фонтанчик за тисяч 10 збудують, а решту собі в карман. Людей взагалі за дурнів тримають, 500 000 в наш час для районого центру це копійки, яких вистачить лише на одноразову показуху. Крім того, ці 500 000 це «допомога» на наступні ДЕСЯТЬ років. Боже…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top