Новости 15 июля 2019

В Калинівській ОТГ відбулася перша сесія новообраної ради

В Єланецькому районі відбулася перша сесія новообраного складу Калинівської ОТГ. Рішенням сесії визнано повноваження новообраного сільського голови Володимира Булаха, депутатів ради та обрано секретаря ради Оксану Кульбачинську. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної організації партії «Наш край».

Оскільки сільська рада не зможе вступити в прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом до 2020 року, ухвалили рішення про роботу рад за окремими бюджетами до кінця бюджетного року. У разі необхідності перерозподілу та виділення коштів, рішення буде прийматися вже новою радою за відповідним поданням.

Обрали та затвердили склад виконавчого комітету, до якого увійшли 11 членів, зокрема включили голову Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна. Секретарем виконкому обрана Ольга Руда. Утворили також Маложенівський старостинський округ, обов’язки  в.о. старости поклали на Тетяну Козуб.

Голова новообраної ради та всі присутні отримали привітання від депутата обласної ради, голови «Нашого краю» Юрія Кормишкіна, яке передала голова Єланецької районної організації партії Людмила Присяжнюк.

«Утворення об’єднаної громади спрямовано, перш за все, на розквіт сіл та покращення життя сільських жителів. Партія «Наш край» на чолі з головою обіцяє всебічну підтримку ваших ініціатив та допомогу в їх реалізації. Бажаємо новоствореній громаді плідної роботи, успіхів, а депутатам – єдності у прийняті рішень, бо за ними стоять люди», — привітала присутніх Людмила Присяжнюк.

Пленарне засідання не було закрите, тому що ще багато питань чекають на рішення. Створили робочу групу щодо розробки регламенту та положень роботи ради. Друге пленарне засідання відбудеться після виборів до Верховної Ради України.

Подякував усім за участь у роботі сесії і голова громади Володимир Булах.

«Я вдячний всім за привітання та побажання, а головне – за підтримку та довіру. Ми маємо намір продовжити розпочату роботу в нашій громаді, використовуючи свій досвід та досвід обраних депутатів і членів виконкому. Сподіваюсь, що кожен має розуміння тих проблем, задля розв’язання яких ми пішли на вибори. Ми отримали великий аванс довіри від наших людей і тепер маємо велику відповідальність за кожен свій крок і рішення», — звернувся до присутніх Володимир Булах.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top