Новости 04 июля 2019

На Єланеччині під час негоди пошкодження отримали дах аграрного ліцею та школи

Внаслідок погіршення погодних умов – шквального вітру на території міста та області — спостерігалося масове падіння дерев, пошкодження об’єктів інфраструктури та житлового призначення. Від електропостачання відключено 38 населених пунктів, 14 фідерів, 225 ТП. Серед постраждалих районів і Єланецький. Про це йдеться в довідці про стан оперативної обстановки на території області ГУ ДСНС Миколаївщини.

Зазначається, що в постраждалих районах проводяться засідання місцевих комісій ТЕБ і НС, збитки встановлюються.

Згідно з даними рятувальників, в Єланецькому районі пошкоджено покрівлю Єланецького аграрного ліцею та Возсіятської ЗОШ.

В інших районах наслідки негоди серйозніші. Зокрема в  Арбузинському районі в смт. Арбузинка пошкоджено дах ЦРЛ, стаціонарного відділення для проживання осіб похилого віку, Аграрного професійного ліцею, відділя «Укрпошти», комбінату побутових послуг та житлових будинків. В Братському районі пошкоджені покрівлі спортзалів ЗОШ, дитячого садка. Дерево впало на житловий будинок, де була жінка з трьома дітьми.

У Вознесенському районі пошкоджено покрівлю Олександрівської ЗОШ, амбулаторії та Будинку культури, у Вознесенську внаслідок падіння дерева зруйновано стіну та покриття будівлі магазину. У Врадіївському — частково зруйновано дах Сирівської ЗОШ та ДНЗ, пошкоджено дах будівель філії елеватора, житлового будинку.

В Казанківському — дахи трьох шкіл, 24 житлових будинків в с. Новолазарівка та смт. Казанка. Поривами вітру повалена вежа мобільного зв’язку Vodafone та лінія електропередач 10 кВ. В Казанківському районі пошкоджено дах ЗОШ та спортзалу ЗОШ в с. Багачівка. В Первомайському районі — покрівлі ЗОШ, ЦРЛ та дитсадка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top