Новости 02 июля 2019

Новообранний голова Калинівської ОТГ подякував за довіру, висловлену на виборах

Новообраний голова Калинівської ОТГ Єланецького району Володимир Булах звернувся зі словами вдячності до земляків, які не залишились осторонь виборчого процесу 30 червня. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної організації партії «Наш край».

Нагадаємо, до складу нової ради також обрали 80% представників «Нашого краю».

«Ми перегорнули ще одну сторінку нашої історії. Завершилися вибори до місцевих рад. Щира вдячність кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов у неділю, 30 червня, на виборчі дільниці і проявив свою громадянську позицію. Спасибі вам, мої земляки, за виявлену мені довіру. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже вкотре ви повірили в мене, мої сили і досвід. Впевнений, що ваш вибір базувався на оцінці зробленого мною і усією командою виконавчого комітету, депутатським корпусом», — сказав у зверненні Володимир Булах.

Цінною Булах назвав думку тих, хто не підтримав його під час голосування. Він запевнив, що докладатиме максимум зусиль, щоб заслужити їх довіру.

«Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати, і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру», — запевнив В.Булах.

А також висловив подяку команді «Нашого краю», яка висунула його кандидатуру на посаду голови.

«Слова вдячності висловлюю за підтримку та довіру партії «Наш край» на чолі з Юрієм Кормишкіним, які повірили в мої сили і висунули мою кандидатуру на посаду очільника Калинівської ОТГ. Для мене ваша довіра – це велика відповідальність. Попереду у нас чимало справ. Впевнений, що разом ми примножимо здобутки нашої об’єднаної громади», — висловив подяку голова ОТГ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top