Горячее 01 июля 2019

На виборах до Калинівської ОТГ переміг Володимир Булах

Політична партія «Наш край» отримала безпрецедентну перемогу на виборах до Калинівської сільської ради ОТГ Єланецького району, які відбулись вчора, 30 червня. 80% депутатів обрано до складу нової ради. Перемогу на посаду голови отримав кандидат від партії «Наш край»  Володимир Булах. Про це повідомив голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Нарешті відбулись довгоочікувані місцеві вибори на Миколаївщині. Півроку в очікуванні, півроку в пошуках майбутніх перспектив, але вже сьогодні ми маємо успішний результат. Я хочу привітати мешканців Калинівської громади і подякувати їм за відповідальність, яку вони проявили, за те, що вони зробили свій вибір! Булах Володимир Миколайович пропрацював багато років сільським головою, має великий досвід і відтепер став очільником громади, отримавши впевнену перемогу! Єдиний кандидат з 12 ОТГ, де відбувались вибори, який йшов від «Нашого краю»!» — повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі голова обласної організації «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

До складу Калинівської сільської ради ОТГ увійшли Калинівська сільська рада (села Калинівка, Водяне, Новоолександрівка, Уральське) та Маложенівська сільська рада (села Маложенівка, Богодарівка, Веселий Поділ, Кам’янка). Як зазначає Юрій Кормишкін високий рівень довіри надає ще більшу відповідальність, яку партія «Наш край» готова взяти. Також він зазначив, що буде особисто слідкувати за розвитком та діяльністю Калинівської громади.

 «Це дає нам велику перевагу. Але це тільки початок! Хочу зауважити, що я буду слідкувати за розвитком громади і легко точно не буде.Калинівка для мене має важливе значення – це моя мала Батьківщина, звідси я починав свій трудовий шлях. Тому я буду тримати під контролем все, що відбуватиметься тут під головуванням новообраних представників місцевої влади!», — запевнив очільник «Нашого краю» в області.

«Наш край» 30 червня взяв участь у виборчому процесі майже у всіх новостворених ОТГ, отримавши 44 мандати в радах.

2 Комментариев

  1. МТА

    01.07.2019 at 15:38

    Не справедливо.Держава одержить більше чим потерпіла….Та його на виправні роботи на рік безкоштовно на користь державі. Нехай подумає козел,а не чоловік…

  2. Оппозиция

    02.07.2019 at 21:43

    Посмотрим как этот марионетка будет работать в другом формате. Это не справки в сельском совете выдавать, а нужно создать рабочую социальную, правоохранительную, медицинскую и другие системы, которые будут реально работать. А Козуб, та вообще решила прикрыться Булахом и Нашим краем, так как в своём сельском совете порядок не навела и на следующих выборах старосты не пройдет потому что потеряла доверие людей. А крысы ее сельсоветовские скоро разбегутся. Ну а в общем хотелось бы посмотреть что эти двое решал: Булах и Козуб на протяжение года натворят. Ну и в дополнение, хочу сказать что эти двое без Нашего края просто никто, это со стороны очень хорошо видно. Одним словом дешёвые марионетка…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top