Новости 26 июня 2019

У Маложенівці відкрили ігровий та спортивний майданчики [ФОТО]

У Маложенівці з піснями, розвагами, подарунками, дитячим сміхом відкрили два сучасних майданчики — ігровий та спортивний. Про це повідомдляє прес-служба Миколаївської обласної організації партії «Наш край».

«Ще у минулому році ми подали на конкурс до обласної адміністрації два проекти. Дякуємо голові обласної організації партії «Наш край» Юрію Кормишкіну за підтримку і супровід цих проектів. Ми виграли фінансування на реалізацію своїх задумок. І тепер маємо два майданчики, якими не кожен райцентр може похвалитися. Я дякую нашим людям, які активно долучилися до благоустрою територій. Нам не завадила ні спека, ні втома після роботи. Ми захотіли — ми зробили», – розповіла Маложенівський сільський голова Тетяна Козуб.

Привітав дітлахів та дорослих кандидат на голову новоствореної Калинівської ОТГ, до складу якої увійшла і Маложенівська сільська рада, Володимир Булах.

«Я сам родом із Маложенівки. З Тетяною Михайлівною ми завжди співпрацюємо в питаннях благоустрою наших сіл. Наше бажання єдине, – щоб громада розвивалась, а наші діти залишалися на рідній землі. Майданчики – не єдині проекти, які подавалися Маложенівською сільрадою. На черзі проект заміни вікон у школі в Маложенівці, проект ремонту вулиць Першого травня та Центральної у Кам’янці та соціальна тренажерна зала. Наше єдине спільне бажання, щоб після виборів 30 червня ці всі проекти втілилися в життя. І втілювати ми їх будемо єдиною громадою», — привітав присутніх кандидат на посаду голови Калинівської ОТГ Володимир Булах.

Від імені голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна Людмила Присяжнюк вручила кандидату в депутати Наталі Кулябко, на окрузі якої розташовано ігровий майданчик, кошти на придбання м’ячів для розваг дітей. Саме її ініціатива та організаторські здібності посприяли тому, що за три дні на місці захаращеної території з’явився яскравий ігровий майданчик.

Приємною звісткою для жителів стала новина, що за ініціативи Юрія Кормишкіна громада матиме новий шкільний автобус вартістю два мільйони. А той, що здійснює перевезення школярів зараз, стане рейсовим і буде курсувати між селами громади та районним центром.

«Ми довели вже, що разом ми можемо все. І партія «Наш край» має потужну команду з 14 кандидатів у нову Калинівську сільську раду, яка готова й надалі працювати для своєї громади. Кожен з них долучився до створення таких чудових майданчиків. Також на цих виборах ми представили кандидата на голову від «Нашого краю» Володимира Булаха, який достойний очолити нашу дружну, ініціативну, потужну команду», — звернулась до присутніх голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

 

1 Комментарий

  1. Оппозиция

    26.06.2019 at 23:19

    За 10 рокiв головування Козуб це першi хорошi змiни в селi. Шо зробили ви для громади прозвiтуйте будь ласка за весь час??? Не ховайтесь в тiнi Нашого Краю,вашу позицiю чiтко видно. Загалом вдалий вiдбувся пiар-хiд перед выборами. Але на цей раз на выборах старости вашi схеми вибору не пройдуть. Ваш час закiнчився…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top