Горячее 20 июня 2019

Стало відомо, яка зарплатня у директора КП «Єланецьводопостач»

В Єланці Олександр Гладюк очолює два комунальних підприємства — «Єланецьводопостач» та «Еко лайт». Проте на другому у статусі виконуючого обов’язки та не отримує зарплатні. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит, яку надав «Єланецьводопостач».

Раніше «Єланецькі новини» писали, що Гладюк очолює два комунальних підприємства.

У відповіді на інформаційний запит зазначили, що Гладюк працює директором ЄСКП «Єланецьводопостач» з березня 2016 року. У лютому 2019 року йому продовжили контракт, який закінчується у вересні. Також повідомили розмір зарплатні директора.

«У 2018 році посадовий оклад директора становив 7443 грн без додаткових виплат та надбавок, оскільки підприємство перебуває у тяжкому фінансовому становищі. З січня  2019 р. після підвищення заробітної плати згідно із Законом України посадовий оклад збільшено на 1.12 %. На даний час заробітна плата директора становить 8336 грн», — йдеться в повідомленні.

Також підтвердили, що з квітня 2018 р. Гладюк виконує обов’язки директора КП «Еко лайт» згідно із рішення сесії Єланецької селищної ради. Проте конкурс на посаду не проводився.

«Заробітну плату за виконання обов’язків директора КП «ЕКО ЛАЙТ» Гладюк О.І. не отримує, оскільки організація не надає ніяких послуг і не має надходжень для виплати заробітної плати», — запевнили на підприємстві.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top