Новости 14 июня 2019

На Єланеччині робоча група перевіряє, як аграрії дотримуються законодавства та чи сплачують податки

З 11 червня на Єланеччині працює робоча група з питань додержання чинного законодавства щодо використання земель сільськогосппризначення та сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів у районі. Про це повідомляється на сайті райдержадміністрації.

Завданням робочої групи є запобігання ухиленню від оподаткування отриманих доходів громадянами, які самостійно обробляють земельні ділянки — паї, — та забезпечення  виявлення додаткових резервів місцевих бюджетів та шляхів їхнього можливого залучення до місцевих бюджетів.

«До складу робочої групи залучені спеціалісти управління агропромислового та регіонального розвитку райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, державної фіскальної служби, держземагенства, управління Держпраці, держпродспоживслужби, відділення поліції, депутати районної ради», — йдеться в повідомленні.

Представники робочої групи вже працювали на території Маложенівської, Калинівської  та Водяно-Лоринської сільських рад. З одноосібниками, які самостійно обробляли паї у 2018 році та станом на 1 травня не задекларували дохід від їхнього обробітку, провели зустрічі.

«Також на місцях  проведено обстеження фактичного стану використання і засіву сільгоспкультурами земельних ділянок одноосібників, які самостійно їх обробляють», — повідомили в РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top