Новости 14 июня 2019

Єланецьким медпрацівникам вручили відзнаки до професійного свята

Щорічно у третю неділю червня відзначають професійне свято медичні працівники. Напередодні свята в Єланецькому районному центрі культури і дозвілля «Зоря» відбулися урочисті заходи та святковий концерт. Про це повідомляється на сайті РДА.

Зазначається, що на сьогодні в медичній галузі на Єланеччині працює понад 150 людей: 18 лікарів, 58 спеціалістів середнього медичного персоналу та 26 медсестер.

Керівництво району привітало медичних працівників та вручало нагороди. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм при наданні медичної допомоги населенню району, за чуйність, доброзичливість, працьовитість, людяність, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята грамотою Єланецької РДА нагородили лікаря акушер-гінеколога В.Друзь, подяку Єланецької РДА оголосили завідувачу терапевтичного відділення комунального некомерційного підприємства «Єланецька центральна районна лікарня» О.Бугаєнку.

Почесною грамотою Єланецької райради нагородили лікаря загальної практики сімейної медицини Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Н.Бугаєнко та медичну сестру маніпуляційної  Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Н.Клименко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top