Николаев 12 июня 2019

На Миколаївщині стартувала зерновбиральна компанія

На Миколаївщині розпочалися жнива, а саме проведення збирання ранніх зернових, зернобобових культур та ріпаку. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку ОДА, в Миколаївській області до збирання підлягає майже 833 тис.га ранніх сільськогосподарських культур (на 52 тис.га більше ніж у минулому році), з яких майже 747 тис.га – зернові (+ 7 тис.га до минулорічного показника).

Посадовці звітують, що вся власна техніка, яка буде задіяна на збиральні роботи повністю відремонтована. Також залучають зернозбиральні комбайни з інших регіонів України.

Вчора, 11 червня, на території області стартувала жнивна кампанія, хоча погодно-кліматичні умови, що спостерігалися в області на минулому тижні, а саме зливові дощі, дещо відтермінували її початок. Про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», збирання якого розпочато в Миколаївському районі. Також до кінця дня в Очаківському районі планувалося здійснити пробний обмолот ранніх зернових.

Очікується, що при сприятливих агрометеорологічних умовах, сільгосптоваровиробники області масово включаться в збирання ранніх зернових культур та ріпаку в третій декаді червня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top