Новости 01 мая 2016

Депутат Миколаївської облради Олена Донченко подарувала маленьким жителям села Центральне дитячий майданчик

26 квітня у селі Центральне Снігурівського району відбулося святкове відкриття дитячого майданчику. Він став подарунком від депутата обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Олени Донченко.

На відкриття майданчику прийшли не тільки діти, а й дорослі. Батьки були дуже задоволені тим, що у селі нарешті з’явився облаштований куточок для малюків.

Donchenko Elena Nikolaev 2

— Ми дуже вдячні Олені Віталіївні за її внесок до нашого села, адже за всю історію села Центральне це перший дитячий майданчик. Усім батькам приємно, що Олена Донченко не забуває про наших дітей, — поділилася гостя свята.

Депутат обласної ради Олена Донченко разом із дітьми перерізала стрічку та урочисто відкрила майданчик. Діти були дуже раді гойдалкам, та у свою чергу віддячили Олені Віталіївні приємним сюрпризом: підготували депутату святковий концерт. Малята співали, танцювали та розповідали вірші. Прекрасний настрій був у всіх.

— Для мене кожна посмішка присутніх тут дітей дає наснаги для подальшої роботи. Цей майданчик — наша спільна праця з вами. Я вдячна діткам та батькам за настрій, який ви мені подарували, — прокоментувала Олена Донченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top