Новости 04 июня 2019

Єланчанам нагадали про відповідальність за незаконне вирощування маку [ФОТО]

На території Миколаївської області проходить комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак». Заходи спрямовані на виявлення та знищення незаконних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів. Працівники Єланецького відділення полції розповіли, які загрожують покарання за посів на вирощування маку. 

Зазначається, що законом передбачено як адміністративне, так і кримінальне покарання. За статтею 106-2 КУпАП незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощених наркотиковмісних рослин.

За статтею 10. КК України незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин  караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Тому єланчан застерігають від вчинення протиправних дій.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top