Новости 03 июня 2019

Учень та вчитель з Єланця отримали нагороди у міжнародному конкурсі [ФОТО]

Минулого тижня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Нагороду отримав учень з Єланеччини та його вчитель. Про це повідомляється на сторінці Єланецької ЗОШ.

Делегація Миколаївської області складалася з п’яти осіб. Дипломом І ступеня отримав Данило Сподін, учень 7 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вручили подяку також його наставниці Галині  Фоміній. Нагороди вручали заступник міністра освіти і науки України Вадим Карандій та голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський.

Як зазначається, Данило вдруге захистив честь школи, району, області, посівши перше призове місце у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу, де взяв участь 771 учасник з усієї України.

1 Комментарий

  1. Denis

    10.06.2019 at 19:28

    Спеціальні нагороди за пропозицією членів журі конкурсу було присуджено й авторам творчих робіт. Їх отримали вихованці мистецьких закладів Казахстану, міст Полтава та Запоріжжя, Чернівецької та Тернопільської областей та учні ЧДХШ ім.І.Ю.Рєпіна.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top