Новости 28 мая 2019

Єланчани незадоволені, що селищна рада планує відремонтувати вул. 10-ї Дивізії та показали більш розбиті дороги [ФОТО]

Після публікації «Єланецьких новин», що селищна рада збирається відремонтувати майже за 200 тис. вул. 10-ї Дивізії жителі селища показали інші дороги, які є більш непроїзними. Крім того, зазначають, що вказану вулицю вже підсипали асфальтовою крихтою. Про це написав у групі «Єланецька громада» Павло Ткаченко.

Нагадаємо, селищна рада уклала угоду з підрядником ФОП «Арутюнян Ван Рузвельтович» на суму 199 784 грн.

Ткаченко зазначив, що вул. 10-ї Дивізії не є проїзною: через неї їздять виключно жителі цієї вулиці. Вулицю вже підсипали використаним асфальтом. Але головна претензія у місцевих до селищної ради, що у Єланці є інші дороги, у порівнянні з якими покриття на вул. 10-ї Дивізії є мало не ідеальним.

«Якщо провести порівняння стану доріг вул. М. Куценка, проспекта Незалежності, дороги на Бантишево та міст, то вул. 10 Дивізії має ідеальний стан. У мене питання: маючи такий ганебний стан доріг в селищі, депутати Єланецької селищної ради на чолі з Баденко Любов Василівною вирішили провести ремонт відремонтованої дороги?», — написав Ткаченко.

Як приклад, він показав стан вул. Куценка, пр. Незалежності та дороги на міст.

У коментарях єланчани погодилися, що у Єланці вистачає інших доріг, які більше потребують ремонту, ніж вул. 10 Дивізії.

2 Комментариев

  1. Житель Єланця

    28.05.2019 at 20:18

    Про проведення громадського слухання стосовно використання 1 млн. державної субвенції на капітальний ремонт доріг ми читали та жодного прийнятого рішення не вислітлено. Невже нашим депутатам селищної ради абсолютно байдуже до справжньої ситуації стосовно наших доріг та й взагалі ситуацій які відбуваються в селищі. Ви проводите всі замовлення робіт до 200 тис. грн.,щоб уникнути прозорих тендерів. Депутатський склад селищної ради різнорівневий це держслужбовці, працівники навчальних закладів, підприємці, фермери, ветерани, пенсіонери, і всі як один «пляшете» під одну дутку. Нам прикро і соромно за те, що довірили таким безхребетними долю селища. Про що думають депутати, коли приймають такі ганебні рішення?

  2. Валерий

    29.05.2019 at 18:08

    Заботятся о благосостоянии семейства мэра, проезжал через поселок- немцы отступая оставили Еланец в лучшем состоянии чем сейчас!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top