Новости 14 мая 2019

Погіршення погоди в районі та аварія на ЮУАЕС: на Єланеччині проведуть навчання

Вчора, 13 травня, відбулося відкриття командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Єланецької районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту (далі ЄДСЦЗ ), які триватимуть до 15 травня. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Миколаївській області.

Як зазначають рятувальники, основна мета навчань полягає у поглибленні знань, набутті практичних умінь і навичок, відпрацювання взаємодії між службами. До проведення КШН залучено керівний склад органів управління цивільного захисту, члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, особовий склад 15 Державної пожежно-рятувальної частини.

Під час тренувань відпрацьовуватимуться дії на випадок загострення метеорологічних умов на території району, практичні заходи у зв’язку із виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру (комунальна аварія на ВП Южно-Українській АЕС).

На завершення буде надано оцінку стану готовності районної ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top