Горячее 06 мая 2019

Єланецькі інспектори Держпродспоживслужби виявили неякісне масло

Державними інспекторами Єланецького міжрайонного управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування потужності з роздрібної торгівлі харчовими продуктами у зразках масла виявили невідповідність якості. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Інспектори відібрали зразки масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, виробленого 18 березня «Новокаховським заводом плавлених сирів» по вул. Промислова, 2 у м. Таврійськ Херсонської області. За результатами лабораторних досліджень, проведених ДП «Миколаївський центр захисту споживачів» встановлено, що в маслі 24,0% масової частки немолочного жиру в жировій фазі.

З цього приводу управлінням направлено лист на адресу ТОВ “Новокаховський завод плавлених сирів” щодо необхідності проведення процедур відкликання масла та вжиття заходів для усунення встановлених лабораторними дослідженнями невідповідностей згідно вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також направлено відповідний лист до  Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо здійснення державного контролю на потужності, а також проваджень у справі про порушення законодавства про харчові продукти.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top