Новости 22 апреля 2019

Єланчан відзначили на Міжнародному конкурсі шкільних медіа [ФОТО]

Минулого тижня у Миколаєві в Палаці творчості учнів відбулася церемонія нагородження переможців ХXІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Взяли участь у заходах і представники Єланеччини, які отримали дипломи. Про це повідомляється у групі Калинівської ЗОШ.

Більше 200 юнкорів з різних областей України та інших країн прибули на церемонію, щоб отримати нагороди за кращі друковані газети, матеріали на тему євроінтеграції України, а також фото, радіо- і телерепортажі. Цьогоріч на участь у конкурсі було подано 2087 конкурсні роботи. З них журі визначило найкращі медіа.

Калинівська шкільна газета «Розумник» теж стала однією з найкращих.

«Юнкори нашого закладу освіти Хомик Аміна та Дерега Дарина отримали диплом лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа в номінації найкраща друкована газета, а її керівник Стірус Леся — почесну грамоту національної спілки журналістів України за значний внесок у розвиток юнкорівського руху», — йдеться в повідомленні.

Юнкори відвідали Миколаївський навчальний центр Військово-Морських сил Збройних сил України, облдержадміністрацію, міську раду, зоопарк, побували на різних майстер-класах та презентації патрульної поліції . За традицією юнкорів підвозили на лімузинах і зустрічали під музику оркестру.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top