Новости 22 апреля 2019

Ученицю ліцею у Єланці хотіли притягнути до відповідальності за куріння у невстановленому місці, проте провину не довели

У Єланці до адмінстративної відповідальності хотіли притягнути неповнолітню ученицю Єланецього професійного аграрного ліцею за паління на території навчального закладу. Проте її провину не довели у суд. Тому справу закрили. Про це йдеться в постанові Єланецького районного суду.

Суд розглянув справу 8 квітня. Матеріали справи про адміністративне правопорушення надійшли від Єланецького відділення поліції.

Відповідно до матеріалів справи, 18 березня близько 15:00 учениця курила у забороненому місці, а саме на території Єланецького професійного аграрного ліцею, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 175-1 КУпАП. Дівчина у  судовому засіданні винною себе у вчиненні адміністративного правопорушення не визнала.

«Суду пояснила, що вона не курила на території навчального закладу, а пояснення зазначені в протоколі написала, оскільки злякалася співробітників поліції», — йдеться в постанові.

Із пояснень дівчини також вказано, що курила біля приміщення Єланецького професійного аграрного ліцею її подруга. Інших доказів вини дівчини немає. Враховуючи, що факт паління не знайшов підтвердження, провадження у справі суд вирішив закрити.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top