Новости 18 апреля 2019

Держгеокадастр не знайшов порушень у виділенні землі в оренду на 30 років для будівництва сонячної електростанції в Єланці

Єланецька селищна рада опублікувала відповідь Держегеокадастру з приводу встановлення сонячних батарей. Управління не бачить порушень у виділенні землі на 30 років компанії. Варто додати, що у її засновниках — кіпрська фірма. Про це повідомляють «Єланецькі новини».

Раніше повідомлялося, що єланчан обурили плани компанії встановити сонячні батареї неподалеку від будинків. У селищній раді чекали на відповідь прокуратури з приводу законності.

У відповіді ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області зазначається, що проект земелустрою було затверджено та видано наказ від 18 вересня 2018 року щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок загальною площею 18 га пасовищ в оренду для будівництва сонячної електростанції. Цільове призначення ділянок таким чином змінюється. Порушень Геокадастр не бачить.

«Договір оренди укладений між ГУ Дергеокадастру у Миколаївській області та ТОВ «СІТІ СОЛАР» 11 жовтня 2018 року терміном на 30 років», — йдеться в документі.

Згідно з даними Єдиного реєстру фізичних та юридичних осіб, ТОВ «Сіті Солар» зареєстрована у Миколаєві зі статутом 300 тис. грн шостого лютого 2018 року. У засновниках — компанія «ЗАМАРРА ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД» з кіпрською адресою: ДОІРАНІС, 10, ЕГКОМІ, 2400, М.НІКОСІЯ, КІПР.

Кінцевий бенефіціарний власник — Віктор Козаченко, зареєстрований у Києві.

 

2 Комментариев

  1. Саня

    18.04.2019 at 21:45

    Всем известно что в Геокадастр несут документы на утверждение с вложеными деньгами внутри. Так какие же будут проблемы??? Ну а когда в документах фигурирует КИПР здесь и так всё понятно, НАБУ и СБУ займитесь своей работой!!!

  2. Василий

    02.06.2019 at 10:39

    Ходил недавно в сельсовет хотел заяву написать на 2 га. Сразу отвечают-ты кто такой, у нас земли нету. Зато за бабло непонятно кому они быстро всё находят!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top