Новости 15 апреля 2019

Лаявся та кидався у бійку: жителя Єланеччини оштрафували за домашнє насилля

На Єланеччині житель Великої Солоної «заробив» 255 грн штрафу за домашнє насильство. Про це йдеться у постанові Єланецького райсуду.

Як зазначається, 7 лютого близько 13:00 чоловік в с. Велика Солона на вул. Андріївській, 18 вчинив відносно дружини психологічне домашнє насильство: висловлювався на її адресу нецензурними словами. Крім того, 3 квітня о 3:30, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік заважав дружині відпочивати, кричав, кидався в бійку, на зауваження припинити не реагував.

За це передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП. Чоловік на суді визнав провину повністю. Крім того, її підтверджують письмові пояснення, протоколи та рапорти поліції.

Зрештою суд визнав жителя Великої Солоної винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.173-2 КУпАП, і вирішив накласти штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 255 грн. Також з нього мають стягнути на користь держави судовий збір в розмірі 384 грн 20 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top