Горячее 06 апреля 2019

В Єланецькому районі в лисиць виявили трихінельоз

На території Єланецького района в лисиць виявили трихінельоз. Через це оголошено каратин на території мисливських угідь Возсіятської сільської ради. Про це повідомляє Єланецьке міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Зазначається, що 2 березня відстріляли 2 лисиці на території мисливських угідь обходу № 4 ПОГ «Єланецьке МРГ» Возсіятської сільради для проведення досліджень на сказ після проведеної пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території району. Також у цих тварин було відібрали проби біоматеріалу для лабораторного дослідження на трихінельоз.

Відповідно до акту обстеження на території мисливських угідь Возсіятської сільради площею 2300 га перебуває 3 косулі, 109 зайців, 391 фазан, 87 куріпок, 17 лисиць.

26 березня отримали звіти про результати дослідження щодо виявлення личинок трихінел в досліджуваному біоматеріалі. Відповідно до закону, державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Єланецькій РДА з 27 березня запроваджено карантин за трихінельозом тварин на території мисливських угідь обходу № 4 ПОГ «Єланецьке МРГ» Возсіятської сільської ради та затверджено план заходів з ліквідації трихінельозу тварин.

Варто додати, що на сайті Єланецької РДА інформації про карантин нічого не сказано, проте є інформація про миколаївський вокзал, спортивний майданчик в Благодатненській ОТГ, аеропорт.

Довідково: Трихінельоз — біогельмінтоз, який спричинюють гельмінти.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top