Новости 02 апреля 2019

Посадовець з Єланеччини «заробила» штраф за несвоєчасно подану декларацію

Єланецьким відділом Вознесенської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП. Покарання призначили начальнику відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Єланецькому районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Так, посадовець є суб’єктом декларування, але в порушення вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», своєчасно не подала декларацію, особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

«Під час судового розгляду доведено, що зазначена особа мала реальну можливість подати своєчасно декларацію. При цьому поважних причин, які б могли вплинути на її подачу з порушенням термінів не виявлено», — йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду зазначеного протоколу судом підтримано позицію прокурора, посадовця визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

Довідка:

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top