Новости 25 марта 2019

На Єланеччині повністю посіяли ранні зернові

Наразі аграрії Миколаївщини засіяли ранніми зерновими та зернобобовими культурами майже 80 тис. га, що складає 80% до прогнозу. Зокрема ярого ячменю посіяно на площі 64 тис га (92%), ярої пшениці – 1,3 тис га (51%), гороху — 14 тис га (55%) та вівсу – 0,6 тис га (32%). ​В п’яти районах області, а саме в Вітовському, Врадіївському, Єланецькому, Очаківському та Снігурівському, повністю виконано прогноз з посіву ранньої зернової групи. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Наближаються до відмітки також в Баштанському та Новобузькому районах, де посіяно 96-99 % відповідно.

«На посівах ярового ячменю в першій половині другої декади березня було відмічено проростання зерна, а в останній день декади з’явилися поодинокі сходи, що майже на 2 декади раніше звичайних строків. У гороху на засіяних площах в східних та південно-західних районах також відмічено проростання насіння», — зазначають у департаменті  агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації.

​Поряд з цим, на полях завершується робота з підживлення озимих сільськогосподарських культур та ведеться робота із закриття вологи в ґрунті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top