Новости 24 марта 2019

На Єланеччині висадили дерева та запустили «сміттєвий челендж» [ФОТО]

На Єланеччині розпочали проект «Наш квітучий край», яким збираються привернути увагу до проблем забруднення населених пунктів, водойм, повітря та формування екологічної культури. Зокрема висадили дерева та запустили «сміттєвий челендж». Про це повідомляє обласна організація партії «Наш край».

Проект ініціювала Миколаївська обласна організація партії «Наш край» до Міжнародного дня Землі, який відзначається 22 квітня.

«Першими відгукнулися на участь у проекті жителі новоствореної Калинівської ОТГ.  В Маложенівці, Калинівці, Новоолександрівці та Кам’янці наші партійці разом з громадою висаджували дерева та наводили лад на території», — розповіла голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

115 саджанців плодових та паркових дерев прикрасили територію об’єднаної громади. В Калинівці доповнили плодовими культурами парк біля фундаменту майбутньої церкви, в Кам’янці висадили алею пам’яті загиблим воїнам, в Маложенівці та Новоолександрівці озеленили території біля дитячих садочків.

Крім того, активісти села Кам’янка запустили «сміттєвий челенджд» — вийшли на прибирання території під майбутній спортивно-ігровий майданчик та передали виклик Калинівській сільській раді та всім жителям Кам’янки та Маложенівки.

Фото: Наш край, «Фейсбук»-сторінка Тетяни Козуб

1 Комментарий

  1. Саня

    25.03.2019 at 17:49

    Жаль что мусорный-челендж не проводится на въезде в с. Маложеневка, перед заводом! …

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top