Горячее 22 марта 2019

На Єланеччині жителі потерпають від пожеж на відкритих територіях — рятувальники радять гасити самим [ФОТО, ВІДЕО]

На Єланеччині, а саме на території Малоукраїнської сільської ради, останнім часом почастішали пожежі на відкритих територіях. За останні два з половиною тижні їх було п’ять. Рятувальники фактично дали зрозуміти, що приїжджати вони на такі випадки не будуть та порадили місцевим самим гасити пожежі шляхом створення дружини. Про це «Єланецьким новинам» розповіли місцеві жителі.

Так, Микола розповів, що на одних з вихідних горів очерет. Він зателефонував на 101, щоб повідомити про пожежу. Замість гасіння пожежі в нього почали запитувати, хто він і звідки, а потім взагалі сказали, що порадяться у керівництва, чи можна їм виїжджати на такий виклик.

До рятувальників звернувся і єгер з цього ж приводу. Зрештою рятувальники виїжджати на виклик відмовилися, мовляв, десь у цей час може горіти будинок. Тому місцевим порадили самим гасити пожежу за допомогою трактора.

Не сподобалася ініціативність жителів керівництву сільради.

«Був дзвінок від голови сільради (Малоукраїнської, Людмила Семоненко — ред.) що ти викликаєш пожежників», — зазначив Микола.

Місцевим дали зрозуміти, що має бути добровільна дружина, а потім їх «добровільно-примусово» включили до її складу. При чому питання фіаннсування не підіймалося.

Потім сталося ще дікілька пожеж: зокрема,загорілася балка у декількох місцях. Місцеві знов тушили своїми силами, рятувальників вже не бачили сенсу викликати. У балці й знайшли згорілого зайця та сміття.

19 березня горів вже сад між Малоукраїнкою та Дружелюбівкою — мисливці разом з жителями знов гасити пожежу своїми силами.

Після розголосу у соцмережах та ЗМІ у школи направили єгеря, який розповідає про небезпеку підпалів. Зокрема, про це повідомляється на сторінці Калинівської школи.

 

6 Комментариев

 1. Виталий

  23.03.2019 at 07:58

  90 відсотків таких пожеж — «хазяйни», які готові все спалити, і за їхньою думкою стане чисто…
  Дебіли!
  А жителі села, не нарікайте на когось, при бажанні в селі дуже легко виявити палія.
  Як покарати — можна і без поліції вирішити.

 2. Vadim

  23.03.2019 at 14:40

  Так может випалювать самим не нада?

  • Vadim

   23.03.2019 at 14:43

   А Єланецький МЧС постояно допомагає. Так що наговарювать на хлопців не нада. Спасібо Вам!

 3. Саня

  23.03.2019 at 15:28

  Пожарные Еланца отрабатывайте свои зарплаты(10.000) а не спите там сутки через двое. Все на иномарках ездят и бензин пиздят, а работать разучились

  • Vitaliy

   27.03.2019 at 10:44

   Сашко! Можливо підеш до рятувального підрозділу, поспиш та заробиш на іномарку?

 4. Саня

  24.03.2019 at 09:30

  Семоненко расширяется, хочет сжечь все камыши на своей территории чтобы побольше земли себе награбить!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top