Горячее 21 марта 2019

Єланчани засумнівалися в законності встановлення сонячних батарей — селищна рада чекає відповіді прокуратури

Жителі Єланця занепокоєні розміщенням сонячних батарей. За їхніми словами, їх розпочали розміщувати в іншому місці, яке не виділялося та розташоване недалеко від житлових будинків. Про це «Єланецьким новинам» повідомили місцеві жителі.

Зараз жителі занепокоїлися, що сонячні батареї почали встановлювати у двох місцях, землю на які не виділяли рішенням селищної ради — на території колишньої конеферми та іподрому. При цьому відстань від житлових будинків, за словами єланчан, становить близько 100 метрів. Територію вони використовують як пасовище та для можливості навчитися керувати авто.

З цього приводу жителі звернулися до депутата облради. Поки вони не отримали відповіді, та, як з’ясувалося, не знали про те, що сонячні батареї планують встановити комунальні, а  окремо — приватної фірми. Більш того, не були обізнані навіть депутати селищної ради, до яких зверталися місцеві.

«Єланецькі новини» звернулися за коментарем до голови Єланецької селищної ради Любові Баденко. Вона пояснила, що селищна рада не затверджує місце, де виділялася земля для фірми, оскільки це державна земля і цим опікується Держгеокадастр. При цьому вона зазначає, що є житель, який вважає, що сонячні батареї впливають на здоров’я. Він і розпочав збір підписів.

Баденко додала, що заяву направили в прокуратури, щоб з’ясувати, чи все законно, а потім нададуть відповідь жителям.

1 Комментарий

  1. Watchers

    24.03.2019 at 19:04

    – Тернопільська обласна рада як орган місцевого самоврядування на власному прикладі має демонструвати енергоефективність, енергозаощадливість і показати, що вона готова дати опір російському агресору хоча б в економічній сфері. Один з варіантів це розміщення на приміщенні обласної ради й адміністрації сонячних батарей, які дадуть можливість,  по-перше, зменшити витрати в грошовому еквіваленті для платників податків, по-друге, унеможливити залежність нашої держави від російського агресора в енергетичному плані, – зауважив голова ТОДА Степан Барна .  

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top