Украина 13 марта 2019

Багатодітні сім’ї в Україні з 1 квітня отримуватимуть додаткові 1700 грн

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про запуск з 1 квітня механізму додаткових виплат для багатодітних сімей, які становитимуть 1700 грн на місяць на кожну дитину, починаючи з третьої, до досягнення нею шестирічного віку. Про це пише «Уніан».

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу. Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, виплати проводитимуться на кожну дитину віком до 6 років «з метою поліпшення матеріального стану, створення належних умов виховання».

«Кожна багатодітна сім’я отримає на третю, четверту, п’яту і наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму», — сказав Рева.

За його словами, з 1 квітня допомога на кожну дитину становитиме 1626 грн на місяць, з 1 липня — 1699 грн, з 1 грудня — 1779 грн. Рева зазначив, що до кінця року на реалізацію цієї ініціативи потрібно буде спрямувати 2,4 млрд грн.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував встановити з 1 квітня розмір допомоги в 1700 грн на кожну дитину і не міняти його до кінця року. Його пропозицію було підтримано.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top