Николаев 11 марта 2019

На Миколаївщині поліція отримала більше 100 повідомлень за фактом порушень виборчого законодавства

Станом на 11 березня від початку передвиборчої агітації поліцією Миколаївщини зареєстровано 109 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Вони стосувались розміщення агітаційної продукції без вихідних даних та у заборонених законом місцях, а також нібито незаконної агітації й можливого підкупу виборців. Про це повідмоляє прес-служба полції.

Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється. За результатами проведених перевірок із 109 повідомлень 75 – не знайшли свого підтвердження.

Стосовно виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск співробітники поліції склали 27 адмінпротоколів за ст. 212-13 КУпАП, один — за ст. 212-14 КУпАП «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях».

Ще три — за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство», один — за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді», один — за ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та один – за ст. 195-6 КУпАП «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені по двом кримінальним правопорушенням – за ч. 1 ст. 259 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, Первомайський ВП) за ч. 2 ст. 160 КК – 1 (Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або не вчинення будь-яких дій, пов’язаних з реалізацією ним свого виборчого права, Центральний ВП).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top